مصوبات جلسه 44 هیئت مدیره

چهل و چهارمين جلسه هیئت مدیره در روز پنجشنبه 1402/01/31 تشکیل و مصوب گردید.

مصوبات:

1-مهندس نجفی گزارشی از نشست با برخی از مدیران گروه های مجازی شهرک در خصوص سازوکار پرداختن به مباحث مطروحه در گروه های مجازی و نحوه پاسخگویی به سوالات و ابهامات را در جلسه مطرح نمود. مقرر گردید طی اطلاعیه ای عمومی از گروه های فعال مجازی در سطح شهرک درخواست شود تا ضمن معرفی ادمین و مدیران خود، سوالات و ابهامات مطروحه را به هیات مدیره انتقال داده و نسبت به انعکاس جواب مربوطه در گروه خود اقدام نمایند. هیات مدیره همچنین موظف به معرفی ادمین گروه ها به مالکان می باشد. در راستای احترام به افکار عمومی، هیات مدیره خود را موظف می داند که به سوالات مطروحه در گروه های مجازی باهویت و مسئولیت پذیر پاسخگو باشد.

2-مقرر گردید مدیرعامل بطور مرتب و هفتگی گزارشی از آخرین اقدامات صورت گرفته در خصوص موارد مختلف شهرک و آخرین اخبار مربوطه را تدوین نموده و در کانال رسمی و سایت شهرک جهت اطلاع رسانی مالکان منتشر نماید. در این راستا تصویب شد که از ظرفیت موجود در قرارداد تلویزیون شهری برای آگاهی مالکان از آخرین تغییر و تحولات شهرک، استفاده موثر صورت گیرد.

3-در راستای اجرای ماده 57 اساسنامه، پیش نویس آیین نامه ضوابط اجاره دهی و مبلغ همیاری مربوطه پس از بحث و بررسی در جلسات هیات مدیره، در اختیار کمیته حقوقی قرار گرفت. با اخذ نظرات مشورتی کمیته حقوقی و اعمال اصلاحات لازم، نسخه نهایی آیین نامه و مبلغ همیاری مورد تصویب هیات مدیره قرار گرفت و از طرف رئیس هیات مدیره جهت اجرا به مدیرعامل ابلاغ گردید.

4-آیین نامه مالی-معاملاتی از سوی مهندس نجفی در جلسه طرح گردید. مفاد مختلف این آیین نامه مورد بحث اعضای جلسه قرار گرفت و مقرر شد متن نهایی توسط خانم قچاق آماده شده و برای تصویب نهایی در جلسه آتی هیات مدیره ارائه گردد.

5- در راستای اجرای آیین نامه مالی-معاملاتی، اعضای کمیسیون معاملات بشرح زیر انتخاب شدند: مهندس حسن پور، مهندس پورکیا، خانم دکتر کریمی (از هیات مدیره)، مدیر عامل و مدیر مالی شهرک و مسئول تدارکات ( بعنوان عضو مدعو).

6-با پیشنهاد کمیته حقوقی، مصوب شد حق الزحمه وکیل فقیهی در پرونده حسابرسی سنوات گذشته، تسویه شود.

7-مصوب گردید مدیر عامل نسبت به فروش ضایعات شهرک طبق لیست پیوستی از طریق مزایده اقدام نماید.

8-به پیشنهاد کمیته حقوقی با اختصاص پلاک به واحدهای فهيمي (1610)،نصراله نژاد (1784)، باقری (1472) به شرط اخذ هفت برابر شارژ واحدهای مذکور و همچنین اخذ شارژهای معوقه از ابتدای تاریخ بهره برداری، موافقت گردید.

 • icon
 • icon
 • icon
به پرداخت ملت

نظر شما درباره سایت دریاکنار چیست؟

عضویت در خبرنامه

برای دریافت اخبار و اطلاع رسانی های دریاکنار، لطفا از طریق فرم زیر عضو خبرنامه گردید.

آخرین رویدادها

 • مصوبات جلسه 44 هیئت مدیره +

  مصوبات جلسه 44 هیئت مدیره چهل و چهارمين جلسه هیئت مدیره در روز پنجشنبه 1402/01/31 تشکیل و مصوب گردید. ادامه مطلب
 • مصوبات جلسه 43 هیئت مدیره +

  مصوبات جلسه 43 هیئت مدیره چهل و سومين جلسه هیئت مدیره در روز جمعه 1402/01/24 تشکیل و مصوب گردید. ادامه مطلب
 • مصوبات جلسه 42 هیئت مدیره +

  مصوبات جلسه 42 هیئت مدیره چهل و دومين جلسه هیئت مدیره در تاریخ  1402/01/15 تشکیل و مصوب گردید.  ادامه مطلب
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4